GO UP
Image Alt

Austraalia Kindlustus

Noortepaketid töö- ja reisiviisaga rändajatele

Aastased ja pooleaastased paketid

Austraalia kindlustus

Kehtiv reisikindlustus on Working Holiday viisa saamise tingimuseks.

Austraaliasse minejad, kuid ka mujale reisivad noored vanuses 18-30 (kaasa arvatud) saavad sõlmida tavapaketist tunduvalt soodsama reisikindlustuse.

Noorte eripaketid on mõeldud pikemaks reisiks ning katavad ka füüsilise töö. Seda paketti kasutab meie hinnangul 90% eestlastest, kes WH viisaga Austraaliasse reisivad.

Mida poliis katab?

If-i  Plus paketis on pagasi- ja reisitõrke kindlustus sees terve reisil oldud aja nii pooleaastase kui aastase paketi puhul. 

Kui rahakott vähegi kannatab, soovitame sõlmida suurema meditsiiniabi kattega paketi. Ifilt on nimelt alates juunikuust 2021 võimalik võtta med abi kate 650 000 EURi ehk enam kui 1 miljon AUDi. Kui rahakott alguses ei kannata, siis vali vähemalt baaspakett, sest õnnetus ei hüüa tulles ja Austraalia ravi omast taskust maksta on väga kallis. 

Pooleaastane If Noortepakett

Kehtivus:
Ülemaailmne (va USA ja Kanada).
Meditsiiniabi kindlustus:
100 000 , 650 000
24h abi:
Jah
Reisitõrke kindlustus:
0-640
Pagasikindlustus:
0-320
Füüsilise töö risk:
Jah
Pikendamise võimalus:
Jah
Hind:
219 -327 eur (olenevalt valitud kaitsetest)

Aastane If Kindlustuse Noortepakett

Kehtivus:
Ülemaailmne (va USA ja Kanada)
Meditsiiniabi kindlustus:
100 000, 650 000
24-h abi:
Jah
Reisitõrke kindlustus:
0-640
Pagasikindlustus:
0-320
Füüsilise töö risk:
Jah
Pikendamise võimalus:
Jah
Hind:
345 - 605 eur (olenevalt valitud kaitsetest)

Mida kindlustuse ostmise juures tähele panna

If on aastate jooksul tõestanud end 100% usaldusväärse partnerina. Kõik kulud, mis on arvetega tõendatud ja lepinguga kaetud, on ka kiiresti hüvitatud.

Pakkuja eelis on see, et poliisi saab välismaal olles pikendada ning poliis kehtib järjepanu terve aasta jooksul.

PS! Oleme näinud sellist viga, et on ostetud aastane korduvreisikindlustus. Kuid see on midagi täiesti erinevat kui aastane poliis. Korduvreisikindlustus kehtib küll aasta vältel, kuid eeldab, et iga reis eraldi kestab vaid lühikese perioodi. See sobiks näiteks siis, kui sul on aastas 10 reisi, milliest igaüks kestab 7 päeva, ja vahepeal Eestisse naased.

 

Meditsiiniabikindlustus

WH viisaga sul riiklikku ravikindlustust pole. Seega on äärmiselt oluline sõlmida meditsiiniabikindlustus Austraalias reisimise ajaks. Noortepaketi kindlustust on võimalik võtta korraga pooleks aastaks või aastaks. Hiljem saad kindlustust interneti teel pikendada. Peaksid poliisi pikendama sellel ajal, kui poliis veel kehtib. Kui sul eelmine poliis on lõppenud ning pikendada pole jõudnud, rakendub 7-päevane ootaeg enne uue poliisi kehtima hakkamist. Kindlustuses sisaldub füüsilise töö risk.

Pagasikindlustus

Pole midagi ebamugavamat kui kaotsi läinud või hävinud pagas. Üldiselt on lennufirmadel kohustus pagasile tekitatud kahju korvata, kuid see võib võtta väga kaua aega. Kindlustustega käib asi palju kiiremini. Seetõttu on hea kindlustada ka oma pagas. Näiteks on kaetud pagasikindlustusega mobiiltelefoni vargus.

Reisitõrkekindlustus

Reisitõrkekindlustuse soovitame kohalelennuks samuti teha. Kuna Austraaliasse lendamine ei ole odav, on mõttekas kindlustada ennast selle vastu, et enne lendu või lennu ajal midagi valesti ei läheks. Kui ostad Ifi pooleaastase või aastase poliisi, on reisitõrge võimalik panna kehtima kogu perioodiks. Näiteks oled sel juhul kaetud siis, kui sa peaksid mõne lähedase ootamatu haigestumise korral koju naasema. Lennu ärajäämise, edasilükkamise, haigestumise või muu ootamatu põhjuse korral hüvitatakse sulle lennupiletid.

Kindlustusseltside tingimuste kohaselt hakkab reisitõrkekindlustus kehtima 72h pärast poliisi sõlmimist.

Seega oleks vaja reisitõrkepoliis sõlmida vähemalt 3 ööpäeva enne reisi algust. Pane tähele, et kindlustus hüvitab kahju juhul, kui reisi ärajäämise põhjustanud sündmus ilmnes 3 ööpäeva pärast reisitõrkekindlustuspoliisi sõlmimist.

Kui soovid poliisile lisada reisitõrkekindlustuse, on kasulik on vormistada poliis võimalikult varakult. Siis katad kindlustusega ära võimalikult pika perioodi ja saad olla kindel, et sulle hüvitatakse lennupiletite kulu, kui midagi peaks enne reisi algust viltu minema.