GO UP
Image Alt

Austraaliasse

Austraalia lennupiletid

Austraalia lennupiletid – kuhu lennata, kus maanduda?

Kui plaanid Austraaliasse tööle või reisima minna, siis peaksid ühena esimestest asjadest ostma Austraalia lennupiletid. Selleks peaksid aga otsustama, kust selle seiklusega üldse pihta hakata. Euroopa lennud Austraaliasse toimuvad tavaliselt läbi Aasia. Odavad lennupiletid on võimalik leida sageli hoopis teistesse linnadesse, mitte ainult Sydneysse.
Igal Austraalia osariigil või territooriumil on oma rahvusvaheline lennujaam, mis asub sageli väljaspool pealinnu.
Austraalia lennupiletid

Austraalia lennupiletid

 

New Shouth Wales ehk Uus-Lõuna-Wales: 

Rahvusvaheline lend maandub Kingsford Smithi rahvusvahelises lennujaamas kõnekeeles Mascot’i lennujaam, Kingsford Smithi lennujaam või Sydney lennujaam (SYD).

See asub 8 km väljaspool Sydneyt.

 

Queensland:

Queenslandis on kolm rahvusvahelist lennujaama: Cairns, Brisbane ja Gold Coast.

Cairnsi lennujaam asub riigi kirdeosas, 6 miili kaugusel Cairnsist põhja pool. See on parim lennujaam, kuhu lennata, kui tahad näha vaatamisväärsusi nagu Great Barrier Reef ja Daintree Rainforest.

Gold Coasti lennujaam (tuntud ka kui Coolangatta lennujaam) on riigi kaguosas, 16 miili kaugusel Surfers Paradisest.

Auhinnatud Brisbane’i lennujaam on Austraalia suuruselt kolmas ja asub 9 miili kaugusel linnast väljas.

 

Northern Territory:
Sinna saad lennata Darwini rahvusvahelisse lennujaama, mis asub 13 kilomeetri kaugusel, väljaspool Darwini linna. 

 

Tasmaania:

Kuigi lennujaama nimi on Hobarti rahvusvaheline lennujaam, teenindab Tasmaania praegu ainult riigisiseseid lende. Lennujaam on Hobartist väljaspool 19,8 miili. Sinna peaksid lendama siis ümberistumisega Austraalia-siseselt.

 

Lennupiletid Austraaliasse

Austraalia lennupiletid

 

Lõuna-Austraalia:

Adelaide’i lennujaam on kesklinnast vaid 6 miili läände ja on võitnud mitmeid auhindu, sealhulgas “Austraalia parim pealinna lennujaam” 2006., 2009. ja 2011. aastal.

Victoria: Melbourne’i lennujaam, tuntud ka kui “Tullamarine”, asub kesklinnast 14 miili kaugusel kesklinnast ja on riigi suuruselt teine lennujaam.

 

 

Lääne-Austraalia:

Perthi lennujaam on Lääne-Austraalia peamine “sisenemispunkt” ja asub Perthis linnast 18 miili kaugusel. Seda eelistavad viimasel ajal ka paljud eestlased riiki sisenemiseks, kuna Perthis on lihtne tööd leida ning seal on ka auto ostmise tingimused head.


Piletite bookimiseks soovitame kasutada www.momondo.ee otsingumootorit.

PS! Pärast piletite ostmist oleks vajalik osta ka reisikindlustus Austraaliasse sõiduks, kuna siis saad piletikulu hüvitatud, kui mingil ootamatul põhjusel reisile minna ei saa.

 

Leave a Reply