GO UP
Image Alt

Austraaliasse

Nüüdsest IF-il veelgi parem med abi kaitse!

If Kindlustuse Austraalia paketil nüüdsest suurem med abi kate!

Austraalia reisikindlustus

If tõstis Austraalia reisikindlustuse meditsiiniabi katet kõrgemaks, et pakkuda suuremat kaitset kõigile, kes Austraaliasse (ja hiljem nt ka Aasiasse) seiklema lähevad.

Austraalia meditsiiniabi on teadupärast väga kulukas ning seetõttu on kindlustust sõlmides optimaalne valida 100 000 eurone med. abi kate. Nüüdsest on Ifi noortepaketi meditsiiniabi kate üle 2 korra suurem, kuid hind endiselt soodsaim Eestis ja Ifi veatu klienditeenindus teid  lahkesti 24/7 abistamas. 

Austraalia reisikindlustus

Austraalia reisikindlustus

Reisitõrke- ja pagasikindlustus kehtib ka tagasilennul Eestisse

Soovi korral saad poliisile lisada ka pagasi- ja reisitõrkekindlustuse, et lennuperiodil võimalike äparduste vastu kaitstud olla. Kui valid Ifi Noortepaketi, siis kehtib pagasi- ja reisitõrkekindlustus 7 päeva jooksul nii sinna- kui tagasilennul. Teised kindlustusandjad tagasilennule pagasi- ja reisitõrkekindlustust ei paku. Kui lendad kauem ja peatud näiteks mõnes riigis pikemalt, on võimalik küsida ka eraldi pakkumist kohalelennu perioodiks.

 

Austraalia Noortepoliisi saad vormistada paari klikiga SINU Kindlustuse lehel: https://sinureisikindlustus.ee/austraalia/

Leave a Reply