GO UP
Image Alt

Austraaliasse

Jalaluu murdmine Tais läks maksma 20 000 eurot

Möödunud kuul juhtus Tais Ifi reisikindlustuse sõlminud kliendiga õnnetus, kus rolleriga kukkudes murdis noormees jalaluu ning pidi jääma paariks päevaks haiglaravile. Pealtnäha mitte väga tõsine õnnetus läks raviarvete, öömajade ning transpordiga maksma 20 000 eurot.

Õnnetus juhtus Tais Koh Phangan saarel tavalisel sõiduteel, kus rolleri rentinud noormehele sõitis otsa teine rolleriga turist. Sääreluu murdnud eestlane viidi öösel paadiga Koh Samui saarel asuvasse suurde Bangkoki haiglasse, kus talle tehti operatsioon ning jäeti paariks päevaks ka haiglasse. Kindlustus organiseeris vigastatule ning tema kaaslasele haigla lähistele hotelli ning pärast paarinädalast ravi ka transpordi tagasi kodumaale.

If Kindlustuse isikukindlustuse tootejuhi Terje Rabe sõnul on taolised õnnetused välisriigis üsna sagedased. „Antud juhtum näitab ilmsekalt seda, et õnnetused ei juhtu üksnes ekstreemsustega tegelevate inimestega vaid täiesti tavaliste loodust nautivate inimestega, kes ei pruugi õnnetuse juhtumises isegi süüdi olla. Ka tuleval nädalal algava koolivaheaja valguses soovin lapsevanematele meelde tuletada reisikindlustuse vajalikkust ning seda, et reisikindlustus katab haiguse või õnnetuse puhul ka kaaslase majutuse ning transpordikulud,“ lisas Rabe.

Möödunud aastal registreeriti Ifis 2600 reisikindlustuse kahju, tänavu on neid laekunud ligemale 600.

 

Leave a Reply