GO UP

Austraaliasse

Miks tulla meie Austraalia koolitusele?

Kas oled kunagi mõelnud Austraaliasse tööle ja reisima minemisest? Kui jah, siis on sul kindlasti vaja teada, millised on Austraalia töö- ja reisiviisade nõuded ning kuidas neid täita. Samuti oleks hea teada, kuidas Austraalias targalt toimetada, et kõik võimalikult libedalt läheks.

Kui sa aga Töö ja Reisiviisa tingimustele ei vasta (oled nt üle 30 või juba WH viisaga käinud), siis on ka muid viisasid, millega Austraalias tööd tohib teha.

Koolituse kohta saab rohkem lugeda ja pileti osta siit: https://austraaliasse.ee/austraalia-koolitused/


Selles artiklis räägin ma aga kõigest, mida pead teadma Austraalia töö- ja reisiviisa koolituse kohta. Jah, internet on infot täis ning jah, igal inimesel tuleb Austraalia seiklus erinev. Aga ometi on sellise suure seikluse ettevõtmine oluliselt lihtsam, kui oled teiste kogemusi kuulnud ja eeltööd teinud, teiste minejatega kohtunud ja tutvusi loonud. Ning oleme ausad – internetis surfates ja ise lugedes võibki lugema jääda! Enam kui 10 aasta jooksul oleme näinud ka neid, kel ei lähe Aussis hästi. Ja ühine nimetaja neil on vähene eeltöö.

Räägin siis, millised on koolituse eelised, võrreldes iseseisva reisimisega. Loe edasi ja saad rohkem teada!

  1. Millised on erinevate Austraalia töö- ja reisiviisade nõuded ja kuidas koolitus viisasid taotleda aitab?
  2. Kuidas saab Austraalia töö- ja reisiviisa koolitus aidata sul leida tööd?
  3. Millised on Austraalia töö- ja reisiviisa koolituse eelised võrreldes iseseisva reisimisega?

Millised on Austraalia töö- ja reisiviisa nõuded ja kuidas koolitus aitab neid täita?

Austraalia töö- ja reisiviisa on suurepärane võimalus kogeda uut kultuuri, leida uusi sõpru ning teenida samal ajal raha. Kuid enne, kui saad alustada oma seiklust Austraalias, pead täitma teatud nõuded. Näiteks peab sul olema kehtiv pass, piisavalt raha elamiskulude katmiseks ning tervisekindlustus. Lisaks sellele pead ka vastama vanusepiirangutele ning oskama suhtlustasandil inglise keelt.

Lisaks viisale on veel mõned sertifikaadid, numbrid ja tõendid, mida peaksid Austraalias kohapeal tegema, et tööle hakata.

Koolituse käigus õpid, millised dokumendid on vajalikud ning kuidas neid taotleda.

Kuid olulisem on see, et saad praktilisi näpunäiteid elamiskulude kokkuhoiuks ning tööotsinguteks. Koolitus annab sulle kindluse, et sa oled valmis alustama oma suurt seiklust.

Lisaks sellele on koolitus suurepärane võimalus kohtuda teiste inimestega, kes plaanivad samuti Austraaliasse minna. Sa saad jagada oma muresid ja küsimusi teistega ning luua uusi kontakte. See võib olla eriti kasulik neile, kes lähevad üksi reisima ja soovivad leida uusi sõpru juba enne Austraaliasse jõudmist.

Kuidas saab Austraalia töö- ja reisiviisa koolitus aidata sul leida tööd?

Koolituse käigus saadakse teadmisi ja oskusi, mis aitavad sul paremini mõista Austraalia tööturgu, tööandjate mõtteviisi ja ootusi ning seeläbi ka leida sobivat tööd. Lisaks sellele tutvustatakse koolitusel erinevaid tööotsimise strateegiaid ning õpetatakse, kuidas koostada tõhusat CV-d ja motivatsioonikirja.

Koolitusel osalemine annab sulle võimaluse luua kontakte teiste inimestega, kes samuti soovivad Austraaliasse tööle minna. See võib olla väga kasulik, sest sageli on just kontaktide kaudu ka hiljem kohapeal võimalik leida endale sobivat töökohta.

Üks oluline võti, mida oleme ligi 10 aasta jooksul näinud, mis eristab inimesi, kel läheb Aussis hästi või halvasti, on eeltöö. Mida rohkem teadmisi sul enne minemist on, seda kergem saab Austraalias olema. Seetõttu võib just koolitusel osalemisest saada sinu edu võti Austraalia seikluse teostamisel.

Samuti on paljudel minejatel üks kindel stsenaarium, millega nähakse farmides puuvilju korjates ja muidu väga palju vaeva ja stressatakse mõttetult. Meie anname aga ideid, kuidas asju natuke teistmoodi teha.

Millised on Austraalia töö- ja reisiviisa koolituse eelised võrreldes iseseisva reisimisega?

Austraalia töö- ja reisiviisa koolitusel osalemine võib olla suureks eeliseks võrreldes iseseisva reisimisega. Koolituse käigus saadakse põhjalik ülevaade Austraalia tööturust, sealsetest seadustest ja regulatsioonidest ning kuidas neid täita. Lisaks sellele antakse praktilisi nõuandeid elukoha leidmiseks ning tutvustatakse erinevaid tööotsingute strateegiaid.

Koolitusel osalemine annab ka võimaluse kohtuda teiste samas olukorras olevate inimestega, kellega saab jagada kogemusi ja kontakte. See võib aidata leida sobivat töökohta kiiremini ning luua uusi sõprussuhteid.

Iseseisvalt reisides tuleb tihti ise hakkama saada erinevate probleemide lahendamisega, nagu näiteks elukoha leidmine, töökoha otsimine ja seaduste järgimine. Koolituse läbinutel on aga paremad teadmised Austraalia elu-olu kohta, mis võib aidata vältida ebameeldivaid olukordi ning teha paremaid otsuseid.

Kuidas ma koolituse eest makstud raha tagasi teenin?

Austraalia töö- ja reisiviisa koolituse kulu võib tunduda alguses suur, kuid see teenib tagasi juba reisi esimesel päeval. Koolitus annab sulle vajalikud oskused ja teadmised, et leida Austraalias tööd ning seal edukalt hakkama saada.

Kuna sa oled omandanud vajalikud oskused ja teadmised, siis on sul suurem võimalus leida sobivat tööd Austraalias ning seeläbi teenida raha tagasi. Lisaks saad sa kasutada õpitud oskusi ka edasises karjääris nii Austraalias kui ka mujal maailmas.

Koolituse kohta saab rohkem lugeda siit: https://austraaliasse.ee/austraalia-koolitused/