GO UP
Image Alt

Austraaliasse

Uudiseid If ja PZU Kindlustustelt: Noortepaketi pagasi- ja reistõrkekindlustus kehtib kogu reisiperioodi

Üks olulisemaid samme enne Austraaliasse minekut on sõlmida reisikindlustus. Eelkõige on oluline meditsiiniabi kindlustus, kuid vägagi mõistlik võib poliisile juurde lisada ka pagasi- ja reisitõrke kindlustus. Kohe räägime täpsemalt, miks:

Kui varasemalt oli Noortepoliisiga kaetud vaid 7-päevane Austraaliasse ja tagasilennu periood, siis nüüd kehtib pagasi- ja reisitõrkekindlustus kogu reisi perioodi. Erandiks on PZU pooleaastane pakett. Sinna saab endiselt lisada pagasi- ja reisitõrke vaid 7 päevaks, alates poliisi algusest. Kui aga oled ostnud PZU aastase või Ifi poliisi ja lisanud sinna ka pagasi- ja reisitõrke, võid reisi jooksul enda pagasile tekkinud kahju hüvitatud saada või siselendude puhul piletitele kulunud raha tagasi küsida, kui on esinenud kindlustusjuhtum.

Pagasikindlustusega on kaetud näiteks:

  • Mobiiltelefoni vargus
  • Pagasi hilinemine või kaotsiminek transpordiettevõtte süül
  • Reisikohvri kahjustada saamine trasnpordiettevõtte süül

Reisitõrkekindlustusega on kaetud näiteks:

  • Lennule hilinemine
  • Koju naasmine perekonnaliikme haigestumise tõttu
  • Reisigraafikust kõrvalekaldumine

Muidugi pead poliisi sõlmides teadma ka täpselt, mille vastu sa kindlustatud oled ja mille vastu mitte. Seetõttu tutvu esmalt kindlustustingimustega: Ifi tingimused siin ja Pzu tingimused siin.

Üldiselt soovitame poliisi ostes investeerida mõned lisaeurod selleks, et oleks kaetud ka lennupiletid ja pagas. Pikal tripil võib paljugi juhtuda ja seetõttu on arukas selle vastu kaitstud olla.

Ka välismaal poliisi pikendades kehtib nii reisitõrke kui pagasikindlustus kogu kindlustusperioodi jooksul.

Kindlustuse saad osta siit

Leave a Reply