GO UP
Image Alt

Austraaliasse

Austraalia viisa taotlemise kord muutus

Alates aprilli keskpaigast on muutunud Austraalia viisa taotlemise ankeet. Viisatingimused on endiselt samad, kuid uuendusena nõutakse kolme asja:

 

1) pangaväljavõtet või muud tõendit, mis näitaks, et taotlejal on piisavalt varalisi vahendeid, et Austraalias toime tulla. 

Viisatingimustes on selleks nõue 5000 AUDi ehk umbes 3100 eurot. See tingimus kehtis ka varasemalt, kuid nüüdsest nõutakse selle kohta tõendit. 

Ka omalt poolt soovitame enne reisi sellises suurusjärgus summa kokku koguda, et kõik Austraalias muretult läheks. Viisa taotlemisel on kõige kindlam, kui muudad enda internetipanga inglise keelseks ja teed sealt konto väljavõttest prindi. Kuid kui sul päris sellist summat pole, pead olema loov, et tõestada raha olemasolu. Näiteks sugulasi või sõpru appi paluma 😉

 

2) Teiseks nõutakse eestlastelt ka ID kaardi andmeid, lisaks passiandmetele.
ID kaardi kohta varem andmeid ei nõutud.

 

3) Kolmas muudatus on see, et ankeeti tuleb üles laadida ka passikoopia.
Ehk teha kvaliteetne pilt või skänneering passi pildiga lehest ja see uploadida. 

 

Viisa vormistamisel saame sind endiselt abistada, kuid enne taotlema hakkamist võiksid olla kindel, et saad 3000 euro olemasolu tõendada. Kui soovid abi – täida ankeet siin:  https://studenttour.eu/austraalia/austraalia-tooviisa/

Pea meeles, et kõige kiiremini saavad viisad need, kel kõik asjad esimesel korral kohe nõuetekohaselt tehtud on. Kui on vaja lisainformatsiooni, läheb tavaliselt viisamenetlus kordades pikemaks.

 

Leave a Reply