GO UP
Image Alt

Austraaliasse õppima

Kindlasti oled kuulnud sellest, kuidas igal aastal lendavad sajad eestlased Töö- ja puhkeviisaga Alumist Mannert avastama. Kuid Working Holiday viisal on ka mõned puudused. Näiteks on alumine vanusepiirang 18 ja ülemine 30 aastat. Samuti antakse WH viisat ainult 3 aastaks, kuid vahel on soov jääda kauemaks.

Seetõttu oleme aastate jooksul saanud palju küsimusi selle kohta, et kas oleks võimalik ka mingi muu viisaga Austraaliasse minna, seal töötada või õppida ja pikemalt elada.

Vastus? – jah on küll!

Üks hea võimalus selleks on õppeviisa

Austraalia kutse- ja kõrgharidussüsteem pakub väga mitmekesiseid programme. Nii leiad lugematul hulgal soodsamad kutsehariduse kursuseid äri-, IT-, turundus- aga ka kokandus- ning ehitusvaldkonnas. Samuti on väga rikkalik valik akadeemilisi kursuseid ülikoolides, kus saab paljude muude hulgas valida majandus-, õendus- või loomingulisi erialasid. Kindla peale leiad midagi, mis on just sinule sobilik!


Õpilased ja üliõpilased on riiki väga oodatud
Üle maailma tuleb igal aastal Austraaliasse sadu tuhandeid õpilasi välismaalt ning seda peetakse üheks parimaks sihtkohaks välistudengitele.

Ka Euroopa noorte hulgas on haridustee jätkamine Austraalias saanud aina populaarsemaks ning Austraalia kutse- ning kõrgkoolide õppemaksud on täiesti võrreldavad teiste mainekate sihtmaadega.

Peamised eelised, miks tulla õppima maailma kuklapoolele, on maailmatasemel haridus, Austraalia tööstuslik ekspertiis ning kõrged palgad.

Kuna rahvusvahelised õpilased esindavad suurt osa Austraalia majanduses – nii õppemaksude, elamiskulude kui ka oma tööpanuse osas, siis on Austraalia üliõpilastele igati avatud.

Kuidas seda teha?
Õppeviisa kohta info saamiseks täida allolev vorm. Linas on meie poolt usaldatud partner, kes tegeleb õppeviisade pakkumisega palju aastaid.