GO UP
Image Alt

Austraaliasse

Pakume tööd/koostöövõimalust sisuloojatele

Kui oled sotsiaalmeedias aktiivne ja plaanid minna Austraaliasse või oled sealt just tulnud, siis on meil sulle üks huvitav pakkumine.

Nimelt otsime inimesi, kes tahaks panustada meie Austraalia blogisse. Artiklid, videod, pildid, podcastid – seda kõike tahame! :).

Kui aga oled Austraaliast värskelt Eestisse naasnud, sul on seal elavate eestlastega kontakt ja sulle on see maa südamelähedane – võid samuti meile kirjutada.

Oleme huvitatud lugudest Austraalias elavate eestlastega. Samuti sinu enda kogemustest. Eelkõige huvitavad meid Working Holiday viisaga reisivate inimeste lood. Need võivad olla video vormis, artiklitena või podcastidena. Sisu võiks olla abiks ja inspiratsiooniks neile, kes alles plaanivad Austraaliat avastama minna.

Mida pakume
Vahvat tööd, töövahendeid (arvuti, podcastide ja video tegemise tehnika) ja loomulikult tasu!

Mida ootame
Eelistame kandidaate, kes on varem YouTube kanalit omanud, oskavad loetavalt kirjutada ning videosid ja pilte teha. Kuid lood ei pea olema ainult sinust. Võivad olla ka artiklid ja intervjuud teiste eestlastega või üldse üldisemalt Austraalia teemadel.

KUI OLED HUVITATUD
Siis saada ennast tutvustav materjal blogger@austraaliasse.ee.
Me ei sea sellele piiranguid – ole nii loov, kui oskad. Kui saadad video või lingid selle kohta, mida juba teinud oled – SUPER! Kui tahad midagi küsida või täpsustada, siis võid samuti samale meilile kirjutada.

Päikest!
Janno
Austraaliasse.ee looja