GO UP

Austraaliasse

3 põhjust miks tulla Austraalia Koolitusele

Peale pikka pausi on taas Eesti noortel võimalus Austraaliat avastama minna, sest piirid on taas avatud. Palju on räägitud noortest, kes Austraalias lisaks elumuutvale rännumehe kogemusele ka hea hulga raha kokku on ajanud. Samas räägitakse lugusid ka nendest, kes peale 2 kuud Austraalias virelemist seisavad lennujaamas, käes lipik sõnadega: “Need money for a plane ticket home”! Nagu enamus asjadega elus, on hea ettevalmistus parem kui mütsiga löömine. Selleks toome välja 3 peamist põhjust, miks peaksid enne teise maailma otsa põrutamist osalema Austraalia koolitusel!

1. “Vana hea” koroona ja kõik sellega seonduv

Austraalia on küll avatud, aga mitte 100%. On kohti, kuhu hetkel veel ei saa. Erinevates osariikides kehtivad sissesaamisel erinevad koroonareeglid. On kohti, kuhu pääseb vaktsineeritult ja testiga; on kohti, kus peab veetma aega karantiinihotellis. Lisaks on erinev, millise testiga kuhu saab (kas PCR või kiirtest).

Kõigest sellest räägime koolitusel detailselt ja anname juhtnoööre, kuidas selle infoga kõige värskemal kujul kursis olla.

2. Uude keskkonda sisseelamine

Kuidas viisat saada ja millised on tingimused? Mida enne reisi tegema peaks? Kust ja millest Austraalias alustada? Kuhu minna? Kõikidele nendele küsimustele anname väga konkreetsed vastused ja võtame kogu selle temaatika osas hirmu maha, et reis algaks meeldivalt ja ei oleks pea laiali olekut ning rumalate vigade tegemist.

3. Kuidas leida töö? Kust seda otsida?

Mida seoses töö otsimisega vältida? Töö leidmine on paljudele just see kõige hirmutavam teema. Anname selge ülevaate Austraalia tööturust ja reeglitest, lisaks anname konkreetseid vihjed kuhu ja kelle poole selle murega pöörduda ja  kuidas pöörduda.

Vaata rohkem: https://austraaliasse.ee/austraalia-koolitused/